Lékař na Radioizotopové pracoviště

Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky. IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1800 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Radioizotopové pracoviště IKEM hledá do svého kolektivu na plný nebo zkrácený úvazek lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru nukleární medicíny

Pozice je vhodná i pro absolventy lékařské fakulty se zájmem o další vzdělávání v oboru nukleární medicíny.

Náplň práce:

  • Provádění diagnostických a terapeutických výkonů pomocí radionuklidů

Požadavky:

  • VŠ vzdělání lékařského směru

Nabízíme:

  • Práci v menším příjemném kolektivu v nově zrekonstruovaném oddělení s moderním vybavením
  • Pracovní dobu PO-PÁ v jednosměnném provozu v režimu od 6:30 do 15:00 hodin a od 8:30 do 17:00 hodin
  • Možnost ubytování pro mimopražské kolegy
  • Osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Navíc týden dodatkové dovolené
  • Rizikový příplatek

Nástup:

  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:

  • Radioizotopové pracoviště IKEM zajišťuje širokou paletu standardních diagnostických vyšetření pomocí otevřených radionuklidů pro pacienty IKEM, TN a klienty dalších zdravotnických zařízení v Praze i mimo Prahu.
  • Na toto pracoviště byly zavedeny diagnostické metodiky v rámci speciálního zaměření IKEM. Je zde rovněž prováděna léčba pomocí terapeutických radionuklidů (např. hyperthyreóza, hydrops kloubů, paliace bolesti při metastázách ve skeletu).

Firma: Institut klinické a experimentální medicíny

Kontakt: Bc. Vlasta Sovová
Vídeňská 1958/9
140 21 Praha 4 - Krč

Telefon: +420 236 055 066
+420 739 387 246

Kód: 2310

Místo práce: Praha 4

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé