Všeobecná /praktická sestra na ambulanci podiatrie Kliniky diabetologie

Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky. IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1800 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Klinika diabetologie IKEM přijme milou, svědomitou, trpělivou a pracovitou sestřičku s pozitivním přístupem jak k práci tak k našim pacientům.

Náplň práce:

  • Ambulantní péče o pacienty s diabetem a se syndromem diabetické nohy.
  • Všestranná samostatná práce v ambulantním provozu.
  • Ošetřování defektů, vyšetřování pacientů a asistence na zákrokovém sálku.
  • Práce s novými technologiemi, edukační a přednášková činnost.

Požadavky:

  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
  • Pracovní doba 7:30 - 16:00 hodin bez víkendů.
  • Ochota učit se novým věcem
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Práci v příjemném prostředí, vstřícný kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Nástup:

  • Nástup ihned nebo dle dohody

O nás:

  • Centrum diabetologie IKEM je největším diabetologickým centrem v České republice. Zajišťuje léčebně-preventivní, vědecko-výzkumné a vzdělávací aktivity v oborech diabetologie, metabolizmu a poruch výživy.
  • Na špičkové úrovni se zabýváme výzkumem a prevencí diabetu, jeho komplikacemi včetně jiných chorob a žláz s vnitřní sekrecí a poruch látkové přeměny a výživy.
  • V oboru diabetologie a nutrice jsme zařazeni do sítě vybraných specializovaných center.

Firma: Institut klinické a experimentální medicíny

Kontakt: Lenka POROSZOVÁ
Vídeňská 1958/9
140 21 Praha 4 - Krč

Telefon: +420 261 365 516
+420 734 764 994

Kód: 2059

Místo práce: Praha 4 - Krč

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé