Všeobecná sestra /zdravotnický záchranář na Kliniku kardiologie

Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky. IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1800 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

IKEM přijme na Oddělení akutní kardiologie Kliniky kardiologie nové kolegy /nové kolegyně na pozici Všeobecná sestra /zdravotnický záchranář

Náplň práce:

  • Vaší náplní práce bude starost o pacienty se srdečně-cévními obtížemi.
  • Jedná se o zajímavou, samostatnou práci na špičkovém, vysoce specializovaném pracovišti.

Požadavky:

  • SZŠ, VOŠ, VŠ vzdělání zdravotnického směru
  • Časovou flexibilitu a ochotu sloužit ve směnném provozu
  • PSS, ARIP výhodou
  • Vysoce zodpovědný přístup
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Asertivitu, spolehlivost, odolnost proti stresu

Nástup ihned nebo dle dohody.

Co Vás u nás čeká:

  • Práce v nejmodernějším superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR
  • Zázemí stabilní státní organizace
  • Motivující platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno - sick days (tři dny za rok)
  • Výhodné stravování v závodní jídelně IKEM
  • Částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
  • Možnost rekreace ve vlastních zařízeních IKEM

Firma: Institut klinické a experimentální medicíny

Kontakt: Lenka POROSZOVÁ
Vídeňská 1958/9
140 21 Praha 4 - Krč

Telefon: +420 261 365 516
+420 734 764 994

Kód: 1256

Místo práce: Praha 4 - Krč

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé